r e k l a m a

Gdzie sprzedawać? Handel internetowy to dzisiaj nieodłączna część życia wielu z nas. Kupujemy przez internet ubrania, elektronikę, książki, ale także kosmetyki i inne produkty codziennego użytku. Często też decydujemy się na zakupy w sklepach internetowych ze względu na duży wybór i atrakcyjne ceny. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wiele osób ma dostęp do internetu w domu i może korzystać z tego (więcej…)

Praca zdalna – plusy i minusy

Opublikowane przez | 1 września 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Praca zdalna to coraz popularniejszy sposób łączenia pracy z życiem prywatnym. Wiele osób decyduje się na taki rodzaj wykonywanej pracy, ponieważ jest on bardzo wygodny i daje dużą swobodę. Można pracować w dowolnym miejscu i czasie, a także zajmować się innymi zadaniami w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Istnieje jednak wiele minusów pracy zdalnej, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem (więcej…)

r e k l a m a

Przedstawiamy 10 wskazówek dotyczących tego, jak napisać dobre CV. 1. Bądź konkretny Nie rozwijaj się zbytnio, jeśli chodzi o Twoje doświadczenie zawodowe. Pisz krótko i zwięźle. Obecnie pracodawcy oczekują konkretów, a nie ogólników. 2. Unikaj błędów gramatycznych To naprawdę ważne! CV jest pierwszym krokiem, który może przekonać potencjalnego pracodawcę do rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to także (więcej…)

Jak znaleźć pracę przez internet

Opublikowane przez | 3 marca 2023 | Aktualności

r e k l a m a

Szukając pracy wiemy już, że nie jest łatwo ale istnieje kilka sposobów na jej znalezienie. Możemy postarać się o nią poprzez znajomych, rodzinę, przez ogłoszenia w prasie, na tablicach ogłoszeń lub w internecie. Wiele osób decyduje się ostatniego sposobu, ponieważ jest szybki i wygodny. Możemy przeglądać oferty pracy w wygodny sposób siedząc w domu przed komputerem lub smartfonem.
Warto wiedzieć (więcej…)

Jaki kierunek studiów wybrać?

Opublikowane przez | 5 lipca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Wybór kierunku studiów to niezwykle ważna decyzja, która będzie miała ogromny wpływ na naszą przyszłość, możliwość znalezienia pracy oraz wysokość zarobków. Niestety nadal bardzo wielu młodych ludzie dokonuje w tej kwestii mało przemyślanych wyborów, które utrudniają im później odnalezienie się na rynku pracy.

Nie da się ukryć, że najmniejsze problemy ze znalezieniem zatrudnienia mają absolwenci uczelni (więcej…)

Praca na studiach

Opublikowane przez | 4 lipca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Niestety ukończenie studiów wyższych coraz rzadziej gwarantuje znalezienie pracy, a pracodawcy narzekają, że absolwenci uczelni nie posiadają żadnych praktycznych umiejętności, które umożliwiałyby im podjęcie pracy zawodowej. Dlatego warto rozważyć zdobywanie doświadczenia zawodowego jeszcze w czasie studiów.

Student, który w momencie ukończenia uczelni będzie posiadał konkretne doświadczenie, stanie (więcej…)

Szukam pracy z samochodem

Opublikowane przez | 7 marca 2019 | Aktualności

r e k l a m a
Szukam pracy na noce

Studenci którzy chodzą na studia dzienne bardzo często umieszczają ogłoszenia w serwisach informacyjnych typu szukam pracy na noce. Wiadomo, że praca w dzień im nie odpowiada ponieważ muszą wówczas studiować, ale dodatkowa praca w nocy jest szansą na zarobienie na studia. Jest to ciężka praca, która często trudno pogodzić ze studiami. Odpoczynek jest bardzo potrzeby zarówno w pracy (więcej…)

Praca dla studenta

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a
Portal www.pracastudent.pl jest portalem pośrednictwa pracy dla osób studiujących. Na łamach naszej strony internetowej publikujemy oferty pracy zgłaszane przez pracodawców, a także prowadzimy bazę CV osób zainteresowanych podjęciem pracy. Zostaw w naszej bazie swój życiorys, a zwiększysz swoje szanse na podjecie pracy. 
Rozpoczęcie kariery zawodowej we wczesnym wieku ma ogromne znaczenie. Warto (więcej…)

r e k l a m a
Witaj na portalu pracastudent.pl, na którym odnajdziesz ogłoszenia o pracę zamieszczone przez pracodawców jak i ogłoszenia z kategorii szukam pracy.